Interaktivní MAPA

Jelikoz jsem zacal delat videa Timelapse podle kanalu a rek a na mem Youtube kanalu uz to zacina byt trochu neprehledne, tak zde je mapka s odkazama na jednotliva videa z nasich plaveb, pro jednodussi hledani. Jelikoz mam jeste dalsi veci, ktere se daji do mapy doplnit ( kotviste atd., tak je zde budu postupne doplnovat).

Význam ikon na mapě

Nekomentované video – Timelapse

Komentové video, videoklip / Commented movie

Kotviště bez zázemí, pro sportovní lodě. Mohou být placená, ale nejedná se o maríny / Berth without facilities, for yacht. May be paid, but they are not marinas

Plavební komora. Ve spodní části lze vyhledávat podle názvu komory, toku, atd. Např. *Labe – vyhledá všechny komory na Labi. Pokud budu znát jméno komory, stačí pouze zadat název, třeba Strekov. Vše je zadáváno bez diakritiky. / Lock in the Czech republick and Germany. A little from Niederlande, but isn´t all from the lock. I will add more locks and lock in Belgium to.


Pokud budete chtít doplnit nějaké kotviště, nebo víte o dalších kotvištích, tak mi pošlete email s jeho polohou, názvem a o jaké kotviště se jedná. Nedával sem kotviště v Holandsku, jelikož tady jich je docela hodně, takže to jsem zatím vynechal. To samé platí v případě komor.

If you want to add an anchorage, or you know about other anchorages, send me an email with its location, name and what anchorage it is. I didn’t put berths in Holland, because there are quite a lot of them, so I missed it so far. The same if you know contact on another Locks, send me email.