Endless-LIVE

Na mých stránkách je v této sekci k dispozici i pár mých online streamů. A když píšu online, tak tím myslím opravdu online. Nejsou to pouze pseudo online streamy, kde se jednou za pár minut načte nový obrázek. U mě běží streamy stále, jako když koukáte z okna. Jedině mobilní streamy mohou občas vypadnout z důvodu špatného pokrytí signálem v místě, odkud je právě stream vysílán.

Chcete mít také svoji online kameru?

V tom případě mě kontaktujte.

Díky již letitým zkušenostech v oblasti mobilního streamování, jsem schopen pro vás na míru navrhnout a zrealizovat kontinuální live stream z vaší lokality. Kamera může být na jednom místě, tedy statická, nebo umístěna na dopravním prostředku, tedy mobilní. U mobilního streamu je možné kameru umístit na auto, loď, vlak, stavební, nebo manipulační techniku atd. a umožnit návštěvníkům vašich stránek, zajímavou podívanou, která je dnes čím dál více žádaná. Jelikož se jedná o kontinuální stream, tedy stream, který běží stále jako video, tak je zážitek ze sledování mnohem větší. Samozřejmostí je možnost umístění přehrávače online vysílání na vaše webové stránky, čímž oslovíte další zákazníky, nebo zájemce o Vaše služby. Taktéž lze nechat automaticky vytvářet denní, nebo dlouhodobý časosběr (Timelapse) z vaší kamery. Zajímavé třeba při realizaci staveb atd.

Dále nabízím možnost poskytnutí techniky pro vytvoření pouze časosběrného videa (Timelapse), bez živého vysílání na internet. Toto video může taktéž sloužit pro propagaci vaší firmy.

Modelový příklad instalace v případě, že máte vlastní router s přístupem na internet. Ceny jsou pouze informativní, jelikož je vše závislé na Vašich požadavcích a možnostech připojení na internet.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

  • (PoE) IP kamera od 5000 Kč
  • Napájení kamery (PoE) od 500 Kč
  • Měsíční poplatek za přenos streamu od 600 Kč
  • Zapůjčení techniky pro natáčení časosběrného videa bez živého vysílání od 3000Kč/měsíc

Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě na info@endless-boat.com, nebo na tel. čísle +420 774 263 545